osCommerce

M˘j ˙Ŕet  Obsah koÜÝka  Poklad˛a  
  Domov » Katalˇg » Tiens / Tianshi » Pr├şstroje a in├ę » D11 M˘j ˙Ŕet  |  Obsah koÜÝka  |  Poklad˛a   
Kategˇrie
Klas (5)
Ostatn├ę (2)
Tiens / Tianshi-> (27)
  Biologicky akt├şvne doplnky (19)
  ─îaje (1)
  Airiz - vlo┼żky (2)
  Pr├şstroje a in├ę (4)
  Tiens - ─Źlenstvo & z─żavy (1)
Vřrobcovia
Partnerskř Program
Affiliate / Zarßbanie
Affiliate program
Informßcie o PP
NajŔastejÜie otßzky
Prihlßsenie do PP
NovÚ produkty viac
Melaton├şn 3mg 100tb - prirodzen├Ż horm├│n sp├ínku
Melaton├şn 3mg 100tb - prirodzen├Ż horm├│n sp├ínku
7,99ÔéČ
Rřchle Hżadanie
 
Pou×ite kż˙ŔovÚ slovß pre vyhżadanie vßÜho produktu.
RozÜÝrenÚ Hżadanie
Informßcie
Platba a dovoz
Ochrana s˙kromia
Ako nakupovaŁ ?
Kontakt
Trojrozmern├Ż, viacfunk─Źn├Ż vank├║┼í s fot├│novou energiou | Tiens / Tianshi | Pr├şstroje a in├ę
Trojrozmern├Ż, viacfunk─Źn├Ż vank├║┼í s fot├│novou energiou
[D11]
129,89ÔéČ
Trojrozmern├Ż, viacfunk─Źn├Ż vank├║┼í s fot├│novou energiou
Kliknite pre zvńŔÜenie


Trojrozmern├Ż, viacfunk─Źn├Ż vank├║┼í s fot├│novou energiouZ├íklad v├Żvoja vank├║┼ía
Be┼żn├ę dom├íce vank├║┼íe na spanie s├║ v podstate dvojak├ęho druhu: jedn├Żm je tradi─Źn├Ż vank├║┼í, tak├Ż, ktor├Ż je plnen├Ż pohankou, bavlnou a per├şm. Druh├Żm s├║ vank├║┼íe zdravotn├ę, ktor├ę maj├║ aj funkciu starostlivosti o zdravie, napr├şklad vank├║┼í pre ochorenie chrbtice a stavcov (spondylopatia). V podstate v├Ą─Ź┼íina vank├║┼íov druh├ęho druhu je ur─Źen├í ─żu─Ćom, ktor├ş maj├║ nejak├ę zdravotn├ę probl├ęmy, ochorenia.
Dnes, v 21. storo─Ź├ş, je cie─żom v├Żskumu v├Żrobkov na starostlivos┼ą o zdravie rie┼íi┼ą ot├ízku prevencie ochoren├ş tak, aby ─żudia predch├ídzali vzniku bolesti z ochoren├ş a to je aj n├í┼í cie─ż. Po─Źas nieko─żk├Żch uplynul├Żch rokov sme sa venovali pozorovaniam, diskusi├ím a v├Żskumu mnoh├Żch pacientov s chorobami krku a mozgu a zistili sme, ┼że v├Ą─Ź┼íina z t├Żchto ochoren├ş je sp├┤soben├í popri in├Żmi v┼íeobecne zn├ímymi pr├ş─Źinami aj nespr├ívnym dr┼żan├şm tela po─Źas sp├ínku. Svoj v├Żskum sme za─Źali tak, ┼że sme pridali do vank├║┼ía materi├íl z kvapaln├Żch kry┼ít├ílov vyroben├Żch najmodernej┼íou vedeckou met├│dou ako z├íklad vytvorenia nov├ęho ├║─Źelne funk─Źn├ęho vank├║┼ía. V─Ćaka jeho vhodnej ┼ítrukt├║re poskytuje vank├║┼í ─żu─Ćom, ─żahko a bez uvedomenia si toho, mo┼żnos┼ą ma┼ą vedecky od├┤vodnen├║, zdrav├║ a spr├ívnu polohu po─Źas sp├ínku. To rob├ş n├í┼í v├Żrobok perfektn├Żm a hum├ínnej┼í├şm a sp─║┼ła po┼żiadavky ─żud├ş s├║─Źasnosti.

V auguste 2004 pri┼íla svetov├í premi├ęra tretej gener├ície vank├║┼íov pre starostlivos┼ą o zdravie α vlny ÔÇô z├íklad nov├ęho konceptu vedeck├ęho sp├ínku

Vedeck├Ż princ├şp trojrozmern├ęho vank├║┼ía s fot├│novou energiou
tento trojrozmern├Ż vank├║┼í s fot├│novou energiou je z novej gener├ície pom├┤cok na spanie na svetovej ├║rovni. Vank├║┼í je vyroben├Ż najmodernej┼í├şmi technol├│giami, jeho hlavnou zlo┼żkou s├║ kvapaln├ę kry┼ít├íly, makromolekulov├ę polym├ęry, materi├íl s energiou v ─Ćalekej infra─Źervenej oblasti a materi├íl s negat├şvnymi i├│nmi, ktor├Ż m├í blahodarn├Ż vplyv na udr┼żanie zdravia.

Patentovan├Ż vyn├ílez
Tento trojrozmern├Ż vank├║┼í s fot├│novou energiou z├şskal certifik├ít v├Żrobkov ur─Źen├Żch na starostlivos┼ą o zdravie a m├í dva n├írodn├ę patenty. Vyn├ílez m├í patent ZL0118049.8, v├Żrobn├Ż a origin├ílny patent ZL01223947.X a je chr├ínen├Ż medzin├írodnou organiz├íciou pre ochranu vyn├ílezov.

P├Ą┼ą prednost├ş tohto trojrozmern├ęho vank├║┼ía s fot├│novou energiou
-Štyri funkcie
-Vynikajúca štruktúra
-Dobr├í v├Żmena vzduchu
-─îist├Ż a hygienick├Ż
-Elegantn├Ż vzh─żad

Nervov├ę bunky ─żudsk├ęho mozgu (nervov├ę centrum) produkuj├║ elektrick├ę vlny, ktor├ę vytv├íraj├║ siln├ę elektrick├ę pole. Pri zaznamen├ívan├ş zmien pr├║du mikroelektr├│dou sa zistilo, ┼że sa tvoria r├┤zne vlny v z├ívislosti od r├┤znej f├ízy sp├ínku. Tieto r├┤zne vlny sa ozna─Źuj├║ ako α vlny, β vlny, θ vlny a δ vlny.
Vedeck├Żm v├Żskumom sa preuk├ízalo, ┼że ke─Ć s├║ ─żudia v peri├│de spania s pomal├Żm vlnen├şm, z├íznamov├ę zariadenie uk├ízalo, ┼że mozog vytv├íra α vlny a ─Ź├şm dlh┼íie sp├ínok s α vlnami vydr┼żal, t├Żm bol odpo─Źinok lep┼í├ş a mozog bol dostato─Źne z├ísoben├Ż kysl├şkom. Podobne, ak s├║ ─żudia v lese alebo pri vodop├íde, alebo po─Ź├║vaj├║ hudbu, mozog tie┼ż vytv├íra α vlny a ─żudia pritom relaxuj├║ a c├ştia pozit├şvne em├│cie; telo a myse─ż s├║ v stave pr├şjemn├ęho p├┤┼żitku.

Je dok├ízan├ę, ┼że ak s├║ ─żudia pravidelne v stave s α vlnen├şm, potom:
1. Posil┼łuje sa ─Źinnos┼ą mozgu, zlep┼íuje sa v├í┼í intelekt ÔÇô ÔÇ×vlny g├ęniaÔÇť
2. Pom├íha ─żahk├ęmu zasp├ívaniu
3. Prospieva zdraviu a kráse
4. Odstra┼łuje pocit disharm├│nie
5. Zlep┼íuje prirodzen├║ obnovu cel├ęho tela, lebo vpl├Żva na mozgov├Ż nervov├Ż syst├ęm
Na z├íklade t├Żchto vedecky zisten├Żch mechanizmov, nemeck├ş a japonsk├ş vedci zistili, ┼że niektor├ę rastliny, miner├ílne kry┼ít├íly a niektor├ę ─Ćal┼íie materi├íly sekund├írne vy┼żaruj├║ energiu s kmito─Źtom v oblasti 8 ÔÇô 13 Hz, pri─Źom t├íto energia je bl├şzka energii α v─║n mozgu. Rezonanciou m├┤┼żu tieto materi├íly ur├Żchli┼ą prechod mozgu do stavu s α vlnami a tak dosiahnu┼ą pokojn├Ż a neru┼íen├Ż sp├ínok. Ale ─Źo je d├┤le┼żitej┼íie, schopnos┼ą prirodzenej obnovy tela sa m├┤┼że posilni┼ą pr├íve po─Źas tak├ęhoto sp├ínku a tak nap─║┼ła┼ą ciele starostlivosti o zdravie a prevencie ochoren├ş.

Fotónová energia
Je to druh vlnovej energie, ktor├í je bl├şzka tej, ─Źo vy┼żaruje ┼żiv├ę telo. T├íto energia m├┤┼że vnika┼ą do buniek tela, zv├Ż┼íi┼ą energiu tela, zlep┼íova┼ą obnovu buniek, vyrovn├íva┼ą ─Źinnos┼ą mozgov├Żch a auton├│mnych nervov├Żch buniek, ─Ź├şm sa dosiahne odstr├ínenie pocitu ├║navy a dostav├ş sa pokojn├Ż a dobr├Ż sp├ínok.

Energia ┼żiarenia ─Ćalekej infra─Źervenej oblasti spektra
Zlep┼íuje cirkul├íciu krvi (testovan├ę v ─î├şnskom in┼ítit├║te lek├írskych vied, po 20 min├║tach sa mikrocirkula─Źn├Ż tok zv├Ż┼íil o 95%) n├ísledkom energie l├║─Źov z ─Ćalekej infra─Źervenej oblasti, s vlnovou d─║┼żkou 5,6 ÔÇô 15 mikr├│nov, ktor├ę m├┤┼żu zlep┼íi┼ą pr├şsun krvi a kysl├şka do hlavy a krku.

Z├íporn├ę i├│ny
Materi├íl TOROMALIN, vytvarovan├Ż do trub├şc s fot├│novou energiou, m├┤┼że produkova┼ą okolo hlavy z├íporn├ę i├│ny, ktor├ę prech├ídzaj├║ do krvi cez poko┼żku a respira─Źn├ę org├íny a pom├íhaj├║ zos├║ladi┼ą funkcie mozgu a auton├│mnych nervov├Żch buniek, zvy┼íuj├║ pr├şsun krvi do mozgu a hlavy, potl├í─Źaj├║ ├║navu, ─Źistia vzduch okolo v├í┼ího tela a prevent├şvne p├┤sobia proti vzniku ochoren├ş.

Vynikajúca štruktúra
┼átrukt├║ra trojrozmern├ęho vank├║┼ía s fot├│novou energiou je vytvoren├í ┼ípecialistami na stavbu tela a ortop├ędiu: dizajn je vynikaj├║ci a na vedeckej ├║rovni; je v zhode s fyziologick├Żmi krivkami zdrav├ęho tela. Ak le┼ż├şte na chrbte, krk je vy┼í┼íie ne┼ż hlava, ─Ź├şm automaticky sp─║┼ła po┼żiadavku ich spr├ívnej polohy. Ak le┼ż├şte na boku, va┼ía hlava je tak vysoko ako va┼íe ramen├í, ─Źo v├ís prevent├şvne chr├íni pred cervik├ílnou spondyl├│zou sp├┤sobovanou nespr├ívnou polohou tela pri span├ş. Pritom m├Ąkk├ę a pru┼żn├ę trubice v├ím d├ívaj├║ pocit pohodlia a dobr├ęho odpo─Źinku.

Dobr├í v├Żmena vzduchu
Te├│ria tradi─Źnej ─Ź├şnskej medic├şny vych├ídza z toho, ┼że udr┼żiavanie hlavy a n├┤h v teple, je oso┼żn├ę pre zdrav├Ż sp├ínok. Tradi─Źn├ę vank├║┼íe s├║ plnen├ę r├┤znymi semienkami, listami rastl├şn, per├şm vt├íkov alebo bavlnou. V├Ą─Ź┼íina z t├Żchto materi├ílov zle prep├║┼í┼ąa vzduch, s├║ nepriedu┼ín├ę alebo pr├şli┼í hor├║ce. Na┼íe trojrozmern├ę vank├║┼íe s├║ plnen├ę pru┼żn├Żmi trubicami, ktor├ę m├┤┼żu udr┼żiava┼ą ─Źerstv├Ż vzduch okolo va┼íej hlavy a tv├íre, pritom udr┼żiavaj├║ primeran├║ teplotu, ─Ź├şm priaznivo p├┤sobia na va┼íe zdravie.

─îist├Ż a hygienick├Ż
Tradi─Źn├ę vank├║┼íe sa ┼ąa┼żko ─Źistia a su┼íia, n├ísledkom ─Źoho sa mno┼żia bakt├ęrie a rozto─Źe. Tianshi trojrozmern├Ż vank├║┼í je naplnen├Ż trubicami a vl├íknami funguj├║cimi v ─Ćalekej infra─Źervenej oblasti. Materi├íl bol testovan├Ż v n├írodnom biologickom testovacom centre, kde sa preuk├ízalo, ┼że tento materi├íl zni┼żuje mno┼żstvo bakt├ęri├ş o 99,9% a s├║─Źasne sa ─żahko, pohodlne a hygienicky d├í ─Źisti┼ą.

Elegantn├Ż vzh─żad
Vank├║┼íe ur─Źen├ę na starostlivos┼ą o zdravie, ktor├ę sa objavili v ned├ívnej minulosti, venovali ve─ża pozornosti zdraviu, v┼íak materi├íl a farba neboli v s├║lade s po┼żiadavkami na dom├íce l├┤┼żkoviny. Naproti tomu, n├í┼í dne┼ín├Ż trojrozmern├Ż vank├║┼í s fot├│novou energiou je hebk├Ż, komfortn├Ż a kr├ísny v├Żrobok. Elegantn├ę farby a text├şlie pre dom├ícnos┼ą na s├║─Źasnej svetovej ├║rovni poskytuj├║ na┼í├şm z├íkazn├şkom skuto─Źne vhodn├ę l├┤┼żkoviny a v─Ćaka nim sa na┼íe v├Żrobky st├ívaj├║ hum├ínnej┼í├şmi.

Okruh pou┼ż├şvate─żov
1. ─Żudia s naru┼íen├Żm zdrav├şm: vank├║┼í je prospe┼ín├Ż v├í┼ímu zdraviu, lebo m├í priazniv├Ż ├║─Źinok na v┼íetky druhy cervik├ílnej spondyl├│zy, nespavosti (insomnia), ochorenia hlavy, boles┼ą hlavy, cerebr├ílnu art├ęrioskler├│zu, hypertenziu, cerebr├ílnu apoplexiu a stareck├Ż kret├ęnizmus.
2. Zdrav├ş ─żudia: vynikaj├║ca ┼ítrukt├║ra Tianshi vank├║┼ía s fot├│novou energiou p├┤sob├ş prevent├şvne, chr├íni pred ochoreniami sp├┤soben├Żmi nespr├ívnou polohou tela po─Źas sp├ínku. V─Ćaka vank├║┼íu je va┼ía poloha po─Źas sp├ínku spr├ívna, hoci si to ani neuvedomujete.

Tento trojrozmern├Ż vank├║┼í s fot├│novou energiou je typom vank├║┼ía pre starostlivos┼ą o zdravie, ktor├Ż kombinuje spolu v├Żhody ┼ítrukt├║ry, ktor├í nielen ┼że m├í priazniv├Ż ├║─Źinok na cervik├ílnu spondyl├│zu, ale je aj vhodn├í pre zdrav├Żch ─żud├ş, lebo im umo┼ż┼łuje ma┼ą pri sp├ínku spr├ívnu, vedecky od├┤vodnen├║ polohu. Spr├ívna poloha pri sp├ínku pom├íha efekt├şvne predch├ídza┼ą vzniku cervik├ílnej spondyl├│zy. Trojrozmern├Ż vank├║┼í s fot├│novou energiou prevratne men├ş nevedeck├ę nevhodn├ę a po─Źas tis├şcky rokov bezo zmeny pou┼ż├şvan├ę vank├║┼íe. Teda mo┼żno poveda┼ą, ┼że n├í┼í vank├║┼í je revolu─Źn├Żm v oblasti te├│rie sp├ínku ─żudstva

Naj─Źastej┼íie ot├ízky:
1. Nikdy som nepou┼ż├şval vank├║┼í so spr├ívnou v├Ż┼íkou. Ak sa neviem teraz pri pou┼ż├şvan├ş trojrozmern├ęho vank├║┼ía s fot├│novou energiou prisp├┤sobi┼ą jeho v├Ż┼íke , ─Źo m├ím robi┼ą?
Odpove─Ć: Na┼ía spolo─Źnos┼ą toto predpokladala a preto sme pre v├ís pripravili adjusta─Źn├Ż vak, ktor├Ż ste si zak├║pili spolu s vank├║┼íom. Ak sa v├ím nedar├ş prisp├┤sobi┼ą si v├Ż┼íku alebo m├Ąkkos┼ą vank├║┼ía, vyberte ─Źas┼ą n├íplne vank├║┼ía a vlo┼żte ju do adjusta─Źn├ęho vaku. Skontrolujte si teraz v├Ż┼íku vank├║┼ía, pr├şpadne ju znovu upravte, lebo jeho v├Ż┼íku m├┤┼żete plynulo meni┼ą.
2. Trojrozmern├Ż vank├║┼í s fot├│novou energiou je naplnen├Ż pru┼żn├Żmi r├║rkovit├Żmi telesami a vl├íknami pre ─Ćalek├║ infra─Źerven├║ oblas┼ą. Na ─Źo mus├şte d├íva┼ą pozor pri pran├ş?
Odpove─Ć: N├ípl┼ł vank├║┼ía a jeho oblie─Źka sa musia pra┼ą oddelene, pritom m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą be┼żn├ę detergenty, ale my doporu─Źujeme pou┼ż├şva┼ą ┼ípeci├ílne detergenty vyroben├ę na┼íou spolo─Źnos┼ąou. Perte v ─Źistej vode a usu┼íte vo─żne na vzduchu. N├ípl┼ł vank├║┼ía m├┤┼żete da┼ą do adjusta─Źn├ęho vaku a po jeho uzatvoren├ş zatiahnut├şm ┼ín├║rky perte v ─Źistej vode. N├ípl┼ł sa m├┤┼że pra┼ą a su┼íi┼ą v pr├í─Źke.

Upozornenie: nevystavujte priamemu siln├ęmu slne─Źn├ęmu ┼żiareniu, nesu┼íte teplom, ne┼żehlite.

V├Żsledky vedeck├ęho testovania
Na z├íklade testov vykonan├Żch v ─î├şnskom vedeckom metrologickom testovacom centre a v N├írodnom biologickom testovacom centre: emisia fot├│novej energie z optick├Żch vl├íkien a energia ─Ćalekej infra─Źervenej oblasti je 91%, zn├ş┼żenie po─Źtu bakt├ęri├ş je o 99,9% a po─Źet generovan├Żch z├íporn├Żch i├│nov je 2000 /cm3.

Tento produkt bol pridanř do nßÜho katalˇgu d˛a 27. 08. 2006.
Komentßre
ZßkaznÝci ktorÝ k˙pili tento produkt, k˙pili u nßs tie×
Biokalcium
Biokalcium
Cesnakov├Ż olej bez z├ípachu
Cesnakov├Ż olej bez z├ípachu
Kordyceps
Kordyceps
Ozoniz├ęr - ─Źisti─Ź ovocia, zeleniny a priestorov
Ozoniz├ęr - ─Źisti─Ź ovocia, zeleniny a priestorov
Digest
Digest
Vejkan
Vejkan
KoÜÝk viac
0 polo×iek
Informßcie o vřrobcovi
Tiens
Tiens Domovskß strßnka
OstatnÚ produkty
Oznßmenia viac
UpozornenieOznßmte mi zmenu v Trojrozmern├Ż, viacfunk─Źn├Ż vank├║┼í s fot├│novou energiou
UpozorniŁ priateża
 
UpozorniŁ priateża na tento produkt
Komentßre viac
NapÝsaŁ komentßrNapÝÜte komentßr k produktu
Jazyky
Slovak
Meny

© 2023 VÜetko pre VßÜ zdravř ×ivotnř Ütřl, VÜetky prßva vyhradenÚ
Pridru×enÚ strßnky: acidophilus, lkvb6, resveratrol, tiens, zdravystyl

Konverznř kurz: Ç1 = 30,1260 Sk
Prevßdzkuje spoloŔnosŁ LET.IS SLOVAKIA, s.r.o.